Toz Piresi ilaçlama

 

 

 

 

TOZ PİRESİ  (AKAR MİTE )ANOTOMİSİ

Toz piresi yani Akarlar çok küçük haşereler olup ancak mikroskopla görülebilen canlılardır. Akarlar insanların deri parçalarıyla beslenirler ve bir insan vücudunda milyonlarca akar bulunmaktadır. Toz piresi nemli yerlerde yaşayabilirler. En çok halı, yastık, yatak ve kirli yerlerde bulunurlar. Toz piresi daha çok nemli ve güneş ışığının olmadığı yerlerde yaşar ve hızlı ürerler. Nemin ve tozun olduğu ortamlar Akarlar ‘ın üremesi için ideal ortamlardır.

AKARLARIN ZARARLARI

Akar(Mite)dışkısı ile bir çok hastalıklara sebebiyet vermektedir. Akar günde 25-35 kez dışkılayabilmektedir.
Akarlar insanda astım, Bronşit, alerjik hastalıklar vb .gibi hastalıkları meydana getirebilirler. Bu yüzden toz piresi ilaçlama mutlaka profesyonel bir ön çalışma gerektirmektedir.

AKAR(MİTE) MÜCADELE

Kişisel olarak etrafımızı temiz tutmalıyız. Toz piresi ilaçlama için kişisel önlemlerimizin yanında profesyonel yardımda almalıyız. Akar(mite)ile mücadele için kesinlikle bakanlık onaylı özel ilaçlar ve profesyonel yöntemlerle ilaçlama yapmak gerekir. ŞAFAK ilaçlama olarak müşteri memnuniyetine dayalı çalışmayı prensip edinerek ,Sağlık bakanlığı onayını ve tecrübemizi birleştirerek size 7/24 kesintisiz hizmet olanağıyla çözüm ortaklığı sunuyoruz.