Pire ilaçlama
29 Mar 2016

Florya Pire İlaçlama 0212 654 18 55 Böcek İlaçlama Hizmetleri

0 Yorum

Florya Pire İlaçlama 0212 654 18 55 Böcek İlaçlama Hizmetleri

Yaz sezonu başladığında özellikle nisan ayından itibaren bodrum kömürlük vb. yerlerde ay itibariyle genellikle kedilerde doğumdan kaynaklı oluşan pireler korkulu rüyamız olurlar. Sıcak ile birlikte üreme hızlarına yetişmek pek mümkün olmaz. Bunun için en güvenli ve kesin sonuç veren yöntem kokulu ilaçlama yöntemidir. Florya Pire ilaçlama ( kokulu ilaçlama ) yapıldığında ilaçlama yapılan alanın 4 saat kapalı kalması gerekir.

Ayrıca pirenin kaynağı bahçe, bodrum, kömürlük, merdiven altı gibi bir yer ise kaynak ta ilaçlanıp daha kesin çözüme ulaşılabilir. Pire ısırığı sadece kızarıklık olarak kalmayabilir, bulaşıcı birçok hastaların kaynağının haşereler olduğunu unutmamak lazım ki bu durum bazı coğrafi bölgelerde sıtma, tifo vb. ölümcül hastalıklara ve ölümlere sebep olabiliyor.

17 Yıl’dır başta Florya pire ilaçlama olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine pire ilaçlama konusunda hizmet vermekteyiz. Kullandığımız ilaçlar BAYER’in ürünleri olduğundan dolayı çözüm odaklı ürün kullanıp ilaçlama işlemi yapmaktayız. Yapılan ilaçlama işlemlerinin Firmamız tarafından 3 ay garantisi mevcuttur ve aynı problemin 3 ay içinde tekrar yaşanması durumunda konusunda uzman ilaçlma ekibimiz ücretsiz olarak tekrar ilaçlama yapacaklardır.

Çare Grup İlaçlama Hizmetleri olarak biz 17 yıl boyunca hizmet verdiğimiz bu sektörde müşteri memnuniyetini, ekonomik fiyatları ve hızlı servisi göz önünde bulunduran öncü firmalardan biriyiz. Siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak için hazırız.

 

Florya pire ilaçlama, Florya böcek ilaçlama, Florya ilaçlama, Florya haşere ilaçlama, Florya fare ilaçlama, Florya ilaçlama firması, Florya, ilaçlama, pire, fare, hamam böceği, pire ilaçlama, haşere ilaçlama, böcek ilaçlama

 

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir