Ev İlaçlama

 

 

 

 

Evleriniz de gördüğünüz her haşere, görmediğiniz onlarca hatta yüzlercesinin işaretidir. Haşere ve kemirgenler çok hızlı çoğalırlar. Hamam böceği, kapsüller halinde yumurtlar ve bunlar sadece 30 ila 60 gün arasında ergin hale gelirler. Böylece her iki ayda eskisinden çok kat kat hamam böceği oluşur. Bildiğimiz ev faresi, bir yıl içerisinde onlarca yavru dünyaya getirir. Tek olarak gördüğünüz bir karınca bile karınca kolonisinin bir bireyi olabilir. Ev ilaçlaması çok ciddi ve dikkat isteyen bir iştir. Evlerimizde bulunan bebek, yaşlı veya hasta kimselerde ya da gıdalarda; bilinçsizce yapılan ev ilaçlamaları yüzünden pek çok problem oluşmaktadır.

Ev İlaçlama sadece haşereleri uzaklaştırmak demek değildir. Bilinçli ve profesyonel bir ilaçlama firması pek çok ayrıntıya dikkat etmelidir. Haşerelerin giremeyecekleri ev yoktur. Bakkal poşetinden, evcil hayvanınızın üzerine yapışarak, camları açtığınızda havadan gelenler kısacası her şekilde evlerinize girebilirler. Hayatta kalmak için çok az miktarda su ve gıdaya ihtiyaç duyduklarından evinizin temiz olması haşere olmayacağının bir garantisi değildir. Piyasada satılan sprey ve böcek ilaçlarının hiçbiri profesyonel anlamda işe yaramazlar.Firmamız ŞAFAK İLAÇLAMA olarak bu konuda 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Ev ilaçlamada servis saatlerimizi size göre ayarlayacağımızdan günlük yaşantınızı kesintiye uğratmayacak şekilde Şafak ilaçlama servisi öncesi ve sonrası ile alınacak önlemlerde teknik ekibimiz ile size her konuda yardımcı olacaktır.